Hrají

Štěpán Baloun

Štěpán Baloun

Štěpán se v pěti letech naučil sám hrát na klavír. Rodiče ho ale zapsali na hru na akordeon. Po ukončení prvního cyklu si konečně chtěl splnit sen a klavíru se víc věnovat, ale osud ho znovu nasměroval jinam. V cimbálce chyběl hráč na kontrabas a tak se ujal opuštěného nástroje a hru na něj začal studovat. Vystudoval konzervatoř a také rok Ježkárny. Miluje funky.

#
Luboš Eremiáš

Luboš Eremiáš


Pochází z hudební rodiny. Pět let se učil hrát na bicí v ZUŠ a tři roky v soukromé hudební škole v Praze. Měl možnost si zahrát spoustu žánrů – rock, pop, funky, elektro, latin, fusion. V roce 2007 založil soukromou školu Drum Studio, kde působí jako lektor hry na bicí. Nyní účinkuje v kapelách Torri Watchward (elektro) a Mr. Rain (blues).

#
Jakub Ščavnický

Jakub Ščavnický

Přestože tento absolvent katedry matematiky hudbu nikdy nestudoval, vše má při hraní dobře spočítané. I přes jeho matematicky podloženou invariantnost vůči notám, basová kytara vždy byla, je a bude jeho nekončící vášní. Právě tato konzistentní vášeň v něm probudila spojitý groove a afinní emoce, které považuje za neoddělitelné součásti hudby. Absurdně exaktní humor a plně prožité hluboké tóny dělají tohoto baskytaristu zcela unikátním.

#
Petr Bartoněk

Petr Bartoněk

Petr studoval hru na kytaru v Austrálii a byl členem orchestru a skupin 4 Crowns a BN8. Petr je zakládajícím členem kapely Ucan2, ve které stále působí. Hostuje ve skupině Golden Delicious. Zabývá se nahráváním rozhlasových reklam, soundtracků, hudebních spotů a také je vyhledávaným studiovým hráčem. Vyučuje kytaru ve škole Art Music Company v Brně.

#

Zvuk

Matěj Navrátil

Matěj Navrátil

www.ziveozvuceni.cz

nav.matej@gmail.com

#