Hrají

Štěpán Baloun

Štěpán Baloun

Štěpán se v pěti letech naučil sám hrát na klavír. Rodiče ho ale zapsali na hru na akordeon. Po ukončení prvního cyklu si konečně chtěl splnit sen a klavíru se víc věnovat, ale osud ho znovu nasměroval jinam. V cimbálce chyběl hráč na kontrabas a tak se ujal opuštěného nástroje a hru na něj začal studovat. Vystudoval konzervatoř a také rok Ježkárny. Miluje funky.

#
Luboš Eremiáš

Luboš Eremiáš


Pochází z hudební rodiny. Pět let se učil hrát na bicí v ZUŠ a tři roky v soukromé hudební škole v Praze. Měl možnost si zahrát spoustu žánrů – rock, pop, funky, elektro, latin, fusion. V roce 2007 založil soukromou školu Drum Studio, kde působí jako lektor hry na bicí. Nyní účinkuje v kapelách Torri Watchward (elektro) a Mr. Rain (blues).

#
Robin Hádr

Robin Hádr

Ve 13 letech stala hra na baskytaru neodmyslitelnou součástí jeho života. První rok se učil na základní umělecké škole, po zbytek času samouk. Díky výborným spoluhráčům vypěstoval přesný groove a cítění pro kapelu. Je vyhledávaný především na live hraní, ale také pro studiovou práci. Působnost má v několika kapelách, např. Carpet Cabinet, Zuzana Santin & JK Group nebo Gadnuck.

#
Petr Bartoněk

Petr Bartoněk

Petr studoval hru na kytaru v Austrálii a byl členem orchestru a skupin 4 Crowns a BN8. Petr je zakládajícím členem kapely Ucan2, ve které stále působí. Hostuje ve skupině Golden Delicious. Zabývá se nahráváním rozhlasových reklam, soundtracků, hudebních spotů a také je vyhledávaným studiovým hráčem. Vyučuje kytaru ve škole Art Music Company v Brně.

#

Zvuk

Matěj Navrátil

Matěj Navrátil

www.ziveozvuceni.cz

nav.matej@gmail.com

#