Zpívají

Adam Hrubý

Adam Hrubý

Prošel výukou klasického i moderního zpěvu, tří hudebních nástrojů a byl členem dvou Brněnských sborů. V současnosti je členem barové kapely Music Garden. Od roku 2007 učí děti předškolního věku na keyboard v anglické školce Kids Garden, s.r.o., v roce 2010 začal keyboard učit i soukromě. Od roku 2013 učí také populární zpěv.

#
Annie Rajnyšová

Annie Rajnyšová

Začala zpívat v osmi letech. Kromě výuky sólového zpěvu navštěvovala také školní sbor, folklórní soubor a hudební školu Yamaha. Vášeň pro hudbu jí zůstal i v dospělosti a po Střední škole uměleckomanažerské se hudbě věnuje dál i profesionálně.

#
Filip Pešta

Filip Pešta

Vystudoval Střední školu Uměleckomanažerskou, kde získal znalosti z hudební teorie, zpěvu a studiového audio inženýrství. Pedagogické zkušenosti získal hlavně ve středisku volného času Lužánky, pracovišti LATA, kde od roku 2014 učil hru na klavír a hudební teorii děti školního věku. V současné době je členem několika barových kapel, aktivně se věnuje technice studiového nahrávání a příležitostně působí jako skladatel hudby a textů.

#
Svaťa Jelínková

Svaťa Jelínková

Odmalička snila o tom, že se životem prozpívá. Byla členkou folkové kapely a cimbálky. Zpěv studovala také na konzervatoři v Brně, kterou zakončila absolutoriem. Po studiu nastoupila do kapely, která denně hrála v domácích i zahraničních hotelích a také na zámořských lodích. Před dvaceti lety založila svoji Soukromou školu moderního zpěvu, kde stále vyučuje a před dvěma lety sbor Skyey Gospel. Její sen se den za dnem plní...

#
Natálie Tomečková

Natálie Tomečková

Od sedmi let se učila zpívat na ZUŠ v Černovicích. Sedm let chodila na Gymnázium Pavla Křížkovského – obor herectví a muzikálový zpěv. Osm let se učí hrát na klavír a navštěvuje hodiny zpěvu v pěvecké škole Soulipop. Šest let zpívala ve sboru Add Gospel a Joyful Noise.

#
Elena Trčková

Elena Trčková

Miluje hudbu. Odmalička se jí věnovala a poté, co se dostala na konzervatoř, se ujistila v tom, že zpívat je opravdu to, co ji baví. Na konzervatoři, kde studuje obor herectví už šestým rokem, si neustále vylepšuje pěveckou techniku. Má zkušenosti s prací s mikrofonem a má za sebou několik koncertů s kapelou. Nedávno si zazpívala na koncertě s Big Bandem v Sono centru. Momentálně je členem nové začínající kapely.

#
Týna Pospíšilová

Týna Pospíšilová

Kristýnu hudba obklopuje už od malička. V šesti letech začala chodit do ZUŠ na klavír a zpěv. Po třech letech ale zjistila, že zpěv ji baví víc a začala chodit na hodiny zpěvu do Školy zpěvu Svaťi Jelínkové, kde začala pilně cvičit a zpívat naplno. Po letech přidala i školní sbor a pěvecký sbor Kampanela. Na nabídku, nasednout do rozjetého vlaku s názvem Skyey Gospel, neváhala říct ne.

#
Míša Litschmannová

Míša Litschmannová

Začala zpívat v pěti letech ve sboru Dáši Polákové. Později přešla na sólový populární zpěv v HŠ Yamaha, kde zpívala do patnácti let. Poslední tři roky je studentkou Soukromé školy populárního zpěvu Ivety Holasové. Sedm let se učila hrát na zobcovou flétnu a dva roky na akustickou kytaru. Byla vokalistkou kapely PINK Tribute. Také absolvovala kurz zpěvu, tance a herectví v Talent Company Praha.

#
Lucie Šimůnková

Lucie Šimůnková

Už jako dítě zpívala ve sboru Městského divadla Brno. V současnosti je vokalistkou v Lynyrd Skynyrd Tribute Band a zpěvačkou v akustickém triu Softly Skilled. Jako výměnný student strávila jeden semestr na Ionio university na Korfu, kde studovala jazzový zpěv. Je reportérkou studentského rádia R a blogerkou pro Hudební podsvětí se Sarou a Lůcou.

#
Michaela Talpová

Michaela Talpová

Ač byla od mala vedená ke hře na klavír, hudba ji pohltila až v 15 letech, kdy začala chodit na soukromé hodiny výuky hry na kytaru a zpěvu. Od 17 let zpívala v několika kapelách. Má ráda rozmanitost hudebních žánrů. V současné době působí v kapele Mr. Rain (bluesrock) a v kapele Channel-2 (alternative rock).

#
Tereza Malá

Tereza Malá

Hudbě se věnuje od šesti let, kdy začala navštěvovat hodiny zpěvu, houslí a hudební nauky na Základní umělecké škole Smetanova. Své hudební vzdělávání brzo rozšířila o hru na kytaru, která se stala její láskou. Od šestnácti let působila v mnoha kapelách jako zpěvačka, popřípadě doprovodná kytaristka, později se také začala věnovat psaní vlastní hudby a textů. V pěvecké kondici se udržuje ve Škole zpěvu Svati Jelínkové.

#
Tereza Vybíralová

Tereza Vybíralová

Svoji “hudební dráhu“ začala hrou na zobcovou flétnu v umělecké škole a na základní a střední škole se účastnila mnoha pěveckých soutěží. Zpívala i ve sboru a ve školním muzikálu „My z Labské“. Od dětství vzhlíží k muzikálovým hercům a všechny muzikály zná téměř nazpaměť. Nyní zdokonaluje svůj zpěv v Soukromé škole moderního zpěvu Svati Jelínkové.

#
Sára Aiblová

Sára Aiblová

Už v první třídě ji maminka dovedla na první hodinu zpěvu na líšeňskou ZUŠ. Od té doby ji umění naprosto pohltilo, ať už šlo o herectví nebo hru na kytaru. Zpěv ale zůstal její největší vášní, proto se ho po maturitě nechtěla vzdát a plna očekávání se stala součástí Skyey Gospelu. Také zpívá v začínající akustické kapele a při každé příležitosti, která se jí naskytne.

#